Kompresörlü Kırım
Biz işimize önem veriyoruz. Zaman Bizim İçin Önemlidir.

Hava Kompresörü ile beton kırma çalışmaları ile faliyet gösteren firmamız geniş kompresör parkuru ile siz seçkin müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyar.

Firmamız şu an betonda ve asfaltta olası problemler, değişiklikler ve özel projeler, karot delme karot kesme karot çıkarma konularında teknolojik hidrolik beton kesme hidrolik duvar kesme, raylı duvar kesme ve teknik açıdan Türkiye çapında kendini geliştirmiştir ve her biri branşında eğitilmiş uzman kadrosu ve teknolojiyi yakından takip eden dinamik teknik altyapısıyla hizmet vermektedir.

Firmamız hassas makinelerin kullanımının mümkün olmadığı kırım işlerinde pratik çözüm yolu olarak kompresör Ve elektropnömatik kırıcılar kullanmaktadır.

Beton kırma projelerinizde ihtiyaç duyduğunuz tüm kırma, delme işleri büyük hassaslıkta yapılmakta, çıkan harfiyat malzemeleri anlaşmalara bağlı olarak en kısa zamanda şantiyeden uzaklaştırılmaktadır.

Kırma faaliyetlerinde çevreye verilen rahatsızlık en aza indirilmekte, özellikle depreme yönelik bina yükü azaltılma çalışmalarında minimum etkilenme sağlanmaktadır. Oysa dizel mobil hava kompresörleri ile kırım işlemini kullanım amacından çıkmış yerlerde kullanmak uygun gelmektedir.

Kullanım amacı olmayan yerlerde Maliyeti düşüren kolay bir sistem haline gelmektedir.

kirim

BETON KIRIM İŞLERİNİZDE Günün her saati acil işlerinizde bize ulaşabilirsiniz.

GSM : 0532 460 98 94
GSM : 0533 554 60 60
TEL  : 0533 397 60 60
E-MAİL : info@tekbirkarot.com