Gebze Karot 0532 460 98 94
Biz işimize önem veriyoruz. Zaman Bizim İçin Önemlidir.
Firmamızın geçmişi tam olarak 18 yıl öncesinde dayanmakta o zamanlarda ne karot sektörü ne de karot firması günümüzde olduğu kadar değildi. 1998 yılı itibari ile temeli atılan firmamız günümüze gelene kadar birçok büyük firmanın karot, karot beton delme, karot beton kesme, asfalt kesimi gibi işlemlerini profesyonel kadrosu ve son teknolojik makine parkuru ile başarılı bir şekilde sağlamıştır.

Firmamız kurulduğu günden beri sürekli olarak makine parkuruna ve personellerine gerekli eğitimi ve gerekli bakım çalışmalarını sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmiş olup sunacağı tüm hizmetlerde ekibinin ve makine parkurunun başarılı çalışması sonucunda %100 müşteri memnuniyetini yakalamayı sağlamıştır.

Gebze ilçesinde Karot firmaları arasında günden güne büyüyen firmamız müşterilerine sağlamış olduğu güven ve müşteri memnuniyeti sayesinde aranan karot firmaları arasında olmayı ve İstanbul’dan sonra Türkiye’nin en iyi karot firmaları arasında yerini almayı başarmıştır.

Gebze ilçesinde Karot Beton Delme ve Kesme işlemlerinde yetiştirmiş olduğu personelleri ile en iyi hizmeti en iyi makine parkuruna sahip olarak verebilen firmamız karotçu arayışınızın olması halinde sizlere karot beton delme, karot beton kesme, asfalt kesimi gibi işlerinizde sorunsuz bir şekilde yardımcı olabilmektedir.

Firmamızın internet sitesinden telefon numaralarımıza ulaşabilir dilerseniz bizlere e-posta gönderebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz. Karot Beton Delme ve kesme konularında bizlerden fiyat almadan ve çalışmalarımızı görmeden karar vermenizi tavsiye etmemekteyiz.

Sizleri de mutlu müşterilerimiz arasında görmekten şeref duyacağımızı belirtmek isteriz. Sizlere bir telefon kadar yakınız. Aramanız halinde sizlere profesyonel ekibimiz ile en iyi hizmeti sağlayacağımızdan hiç şüpheniz olmasın. İhtiyaç duymanız halinde bizleri aramanız yeterlidir.

GSM : 0532 460 98 94
GSM : 0533 554 60 60
TEL  : 0533 397 60 60
E-MAİL : info@tekbirkarot.com