Kocaeli Karot 0532 460 98 94
Biz işimize önem veriyoruz. Zaman Bizim İçin Önemlidir.
Tekbir Karot, 1998 yılı itibari ile karot sektöründe hizmet vermek amacıyla yola çıkmış olup genellikle inşaat sektörüne ağırlıklı çalışmaları başarılı bir şekilde gerçekleştirmiştir. Firmamız geride bırakmış olduğu 18 yıl içerisinde sunmuş olduğu tüm hizmetlerde kendisini ve kurmuş olduğu ekibini genişleterek güçlü bir alt yapıya sahip olmayı başarmıştır.

Firmamız sektöründe ilk karot firmalarından olması dolayısı ile gerek sunmuş olduğu hizmet gerekse hizmet vermek için kullandığı ekip ve ekipmanlarını sürekli olarak yenilemiş ve eğitimini gerçekleştirmiştir. Ayrıca müşteriye verdiği özen ve memnuniyeti ile de karot firmaları arasında yükseliş sağlayarak müşterilerinin aklında yer edinmeyi başarmıştır. Bu sayede de karot firmaları denilince akla ilk gelen firma Tekbir Karot firmasıdır.

Kocaeli ilinde Karot işleriniz için karotçu arıyorsanız eğer firmamız sizin isteklerinize uygun olarak hareket ederek hem memnuniyetinizi sağlamakta hem de sizlere profesyonel ekibi ile kaliteli iş teslim etmektedir. Firmamız son teknoloji araç parkurunu kullanarak rakiplerinden de her zaman bir adım önde olarak hizmet vermeyi hiçbir zaman unutmamıştır.

Kocaeli Beton delme ve Kocaeli Beton kesme işlerinizde kesilecek olan alan ile ilgili ekibimiz çalışma gerçekleştirmeden önce detaylı olarak araştırma yapmaktadır çünkü kesilecek veya delinecek olan alanın altında herhangi bir hasara yol açacak herhangi bir cismin bulunmaması gerekmektedir. Bu yüzden beton delme ve kesme konusunda uzman olan firmamıza güvenebilir ve işinizi sorunsuz bir şekilde yapabileceğimizden emin olabilirsiniz.

Kocaeli ilinde Karot beton delme veya Karot beton kesme işlemlerinizin yapılabilmesi için bir Kocaeli karotçu firmasına ihtiyaç duymanız halinde firmamızı arayabilir detaylı olarak bilgi ve fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Her zaman sizlere kaliteli ve güvenilir hizmetler vermeye devam edeceğimizi de hatırlatmak isteriz.

GSM : 0532 460 98 94
GSM : 0533 554 60 60
TEL  : 0533 397 60 60
E-MAİL : info@tekbirkarot.com