Kaynarca Karot 0532 460 98 94
Biz işimize önem veriyoruz. Zaman Bizim İçin Önemlidir.
Bir betonun delinmesi için bir karotçu firmasına ihtiyacınız var ise eğer Tekbir Karot 1998 yılından bu yana profesyonel ekibi ile son teknoloji makina parkuru ile müşteri memnuniyeti odaklı uygun fiyat politikası ile karot ile beton delme, karot ile beton kesme hizmetleri vermektedir.

Firmamız İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin tüm noktalarına hizmet vermiş ve vermeye devam eden ekibi ile İstanbul ilinin Kaynarca ilçesinde de birçok firmanın işlerini tecrübeli ekibi ile tamamlamıştır.

Firmamız eski kökenli bir firma olduğundan sektörde bulunduğu süre göze alındığında ve vermekte olduğu hizmetlerin kalitesi ve deneyimli ekibi ile her zaman karot firmalarından bir adım üstün olmayı başarmıştır.

İstanbul ilinin Kaynarca ilçesinde inşaat sektörünün yükselmesi ile karot ile beton delme, karot ile beton kesme hizmetleri için inşaat firmaları tarafından işi tamamlayabilecek güvenilir firmalar aranmaktadır. Bu konuda Tekbir Karot Şile ilinde Kaynarca ilçesinde birçok firması ile çalışmaktadır.

İstanbul ilinde karotçu firması arıyorsanız Tekbir Karot bu konuda sizlere tecrübeli ekibi ile hizmet vermekten gurur duyacaktır.

Bütçenize uygun fiyatlarımız ile karot işlerinizi sorunsuz bir şekilde teslim etmekteyiz.fiyat teklifi ve görüşme sağlamak için bizi arayınız.

GSM : 0532 460 98 94
GSM : 0533 554 60 60
TEL  : 0533 397 60 60
E-MAİL : info@tekbirkarot.com