Hakkımızda
Biz işimize önem veriyoruz. Zaman Bizim İçin Önemlidir.

Arif Yaman 1998 yılında inşaat sektöründe ihtiyaç duyulan karot sektörünün oluşumu ile birlikte sektöre giriş yapmış, ilk karot firması olan Tekbir Karot’un kurucusu olarak başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin her noktasına ulaşabilen deneyimli bir ekibin oluşmasını sağlayarak,  karot malzemeleri konusunda Türkiye’ye yenilik getirebilmek amacıyla bir çok kez yurtdışına giderek yeni karot malzemeleri ile ilgili bilgi sahibi olan Arif Yaman, kurulduğu günden beri her zaman en iyi karot makinelerini kullanarak Türkiye’nin En İyi Karot firması olmayı başarmıştır.

1998 yılından beri Türkiye’nin en iyi firması unvanını alan firmamız sürekli olarak kendini yenileyerek en iyi makineleri kullanarak, ekibini de her zaman gerekli eğitimlerden geçirerek müşteri memnuniyeti odaklı profesyonel çözümleri ile yapmış olduğu beton delme, beton kesme, asfalt kesme ve diğer hizmetlerinde sonuç odaklı hizmeti en uygun fiyatlarla alabilmeniz için sürekli olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Ayrıca firmamız Kars ilinde yer alan ve diğer karot firmalarının dinamik veya diğer patlayıcıların kullanılması durumunda yıkımın gerçekleştirilebileceğini söylerken firmamızın kurucusu Arif Yaman;  Kars anıtını hiçbir şekilde dinamik ve patlayıcılar kullanılmadan deneyimli ekibi ile bu anıtın yıkılması işlemini sağlamıştır. Bu sayede Arif Yaman’ın kurmuş olduğu Tekbir Karot firması Türkiye’nin en iyi karot firması olduğunu bir kez daha kanıtlamış oldu.

Kurulduğu ilk günden itibaren süregelen yıllar içerisinde, her zaman kendini yenileyen ve Beton Delme Karot gibi hizmetler arasında yer alan tüm isteklerinize en iyi şekilde cevap veren firmamızla beraber, sürekli gelişen teknolojik karot malzemelerinin de kullanımıyla en kaliteli hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz. Karot alanında gelişmiş teknolojileri ve işini bilen personellerin tercih edilmesiyle zirvede yer alan firmamız, profesyonel olarak mükemmel destekler içermektedir. İş alımına ve hizmete başladığı ilk günden beri kesintisiz olarak hizmetleri içeren en iyi sonuçlara ulaşmanız için çabalayan Tekbir Karot Firması, Asfalt Delme konusunda da oldukça başarılı işçiliklerle beraber, daima eşsiz bir fırsat sunmaktadır.

Profesyonel isteklerinizi sorunsuz desteklerle çözmeyi planlayan bir yapıya ve her konuda Karotçu statüsünde yer alan firma hizmetleri arasında istediğiniz her birine, sorunsuzca erişebilirsiniz. Daima eşsiz bir beraberlik ve hayatınızı kolaylaştıracak incelikleri sizlere sunması sayesinde sorunsuz fırsatlara erişmenizi sağlayan firmamız, en uygun fiyatlarla da bu konuyu süslemektedir. En uygun fiyatlar ve en tecrübeli ekiplerle sunulan profesyonel işlemler sayesinde, dilediğiniz gibi keyifli ve sorunsuz hizmetlere ulaşabilirsiniz.

Kaliteyi gün geçtikçe arttıran, hiçbir zaman yerinde saymayan ve gelişmekte olan tüm ekipmanlara sahip olan firmamız, en kısa sürede en sorunsuz hizmetlere erişmenin vereceği kolaylığı sağlamaktadır. İçerdiği tüm hizmetleri en doğru şekilde gerçekleştiren ve hayatınızı düzene sokacak eşsiz fırsatlarla buluşturan firmamız, Karot hizmetleri konusunda her koşulda eşsiz desteklere erişmenizi sağlamaktadır. İçerdiği personellerin tamamına aralıklarla eğitimler ve seminerler verip, alacağınız hizmetin her zaman sorunsuz hal alması içinde ek eğitimler düzenleyerek, hem iletişim konusunda daha ileriye gitmek, hem de müşteri memnuniyetini daima sorunsuzca sağlamak alternatiflerini sunmaktadır.

Asıl ve yan hizmetlerin tamamın sorunsuz bir dokunuşa sahne olan eşsiz hizmetler içerisinde, Beton Delme gibi özen ve tecrübe gerektiren hizmetlerde de asla sorunlarla karşılaşmamanız için özen ve hassasiyet sağlanmaktadır. Tüm zamanların en kaliteli ve en etkili işlemlerini sizlere sorunsuzca sunan bir firmayla çalışmanın vereceği hazzı ve kolay erişmenin tadını sorunsuzca yaşayacağınız firmamızda, sizler için en uygun ve avantajlı fiyatlar ve teklifler yer almaktadır. Sizlerde alacağınız en kaliteli hizmeti, en doğru kullanılan makineler ve daima düşük fiyatlar sayesinde ihtiyacınız olduğu gibi alabilirsiniz. İletişim ve destek taleplerinizde daima profesyonel ekip arkadaşlarımızla konuşabileceğiniz gibi, zamanınızı harcamadan ve söylenen zamanda teslim etmek şartıyla sunulacak mükemmel fırsatlara da anında erişebilirsiniz.

En kaliteli hizmetleri sunmayı amaç edinen Tekbir Karot Firması, hizmet almanız ve sizi memnun bırakacak unsurları değerlendirmek için bekliyor olacak.