Sakarya Adapazarı Karot 0532 460 98 94
Biz işimize önem veriyoruz. Zaman Bizim İçin Önemlidir.
Firmamız deneyimli personelleri ile 1998 yılından bugüne müşteri memnuniyetine uygun, kaliteli ve uygun fiyatlı kusursuz hizmet vermeyi amaçlayan firmamız gerek kurulduğu İstanbul bölgelerinde gerekse Türkiye’nin 4 bir noktasında kaliteli ve güvenilir olarak hizmetler sağlamaktadır.

Firmamız Türkiye’nin birçok noktasında karot beton delme, karot beton kesme, gibi hizmetleri profesyonel ekibi ve son teknoloji araç parkuru ile sağlamış olup bu sayede birçok müşteri potansiyelini de elde etmeyi başarmıştır.

Tekbir Karot, Birçok il ve ilçeye hizmet verdiğinden Sakarya ili ve Adapazarı ilçesinde de faaliyet göstermektedir. Sakarya ve Adapazarı ilçesinde de birçok müşteri potansiyelini yakalamış olan firmamız Sakarya’da karot beton delme, karot beton kesme, uygulamalarını birçok firmanın hizmetine sunmuş ve başarılı ekibi ile sorunsuz bir hizmet almanızı sağlamaktadır.

İnşaat sektörünün günümüzde çok fazla büyümesiyle karot firmalarına ihtiyaç duyan inşaat firmalarının çoğuna da Tekbir Karot kalitesi ile hizmet vermekteyiz.

Sakarya’da karotçu aramakta iseniz firmamız ile iletişime geçebilir, fiyat teklifi talebinde bulunabilirsiniz. Firmamızla çalışmaktan mutluluk duyacağınızı ve tekrar tekrar çalışmak isteyeceğinize eminiz. Karot firmalarında güvenilir bir hizmet elde etmek istiyorsanız bizi arayabilirsiniz.

GSM : 0532 460 98 94
GSM : 0533 554 60 60
TEL  : 0533 397 60 60
E-MAİL : info@tekbirkarot.com