Kontrollü Bina Yıkımı
Biz işimize önem veriyoruz. Zaman Bizim İçin Önemlidir.

Ülkemizde son yıllarda artan modern şehirleşmeye uymayan kontrölsüz ve izinsiz yapılmış kaçak yapılar artmıştır.

Ülkemizde bir çok bölge yüksek deprem riski ile karşı karşıyadır ve depreme dayanıksız birçok bina yapılmıştır.

Bu sebeble yıkım faaliyetleri hız kazanmıştır. Eski yapıların çoğu beton kalitesi bakımından düşük olduğu için hasarlı olmaktadır.

Eski binalarda su yalıtımıda olmadığı için belirli yollarla yapının donatısına giden su zamanla kimyasal tepkimelere girerek donatının korozyana yani paslanmasına sebeb olmaktadır.

Böylece bina temeli bu paslanmadan dolayı zarar görerek taşıyıcı özelliğini kaybetmeye başlamaktadır. Belirli yıllar sonra binanın temeli yarı yarıya taşıma özelliğinin kaybetmektedir

Bu tarz yapıların ya güçlendirilmesi Ya da kontrollü bir şekilde yıkılıp beton kalite güvence belgesine sahip olan beton firmalarından faydalanılmalı ve yapı denetim firmaları tarafından kotrollerle çağımıza uygun teknoloji ile yapılmalıdır

Bu yıkım işlerinde binalar genelde bitişik nizam olduğu için ve dar sokaklardan dolayı iş makinaları ile yıkım yapmak imkansız hale gelmektedir. Biz “ TEK BİR KAROT ” firması olarak geniş Makina parkurumuzla ve profesyonel ekibimizle bu bina betonlarını keserek ve kırarak kontrollü bir şekilde bu yıkım işlerini gerçekleştirmekteyiz.

Tekbir Karot ile Beton Delme, Beton Kesme, Raylı Sistem kesme, Beton Kırma, Kanal Açma, Bina Güçlendirme, Kimyasal Ankraj ve Kontrollü Bina Yıkımı işlerinde profesyonel ekibiyle Tüm TÜRKİYE’YE 7/24 hizmet vermeye devam etmektedir.

Kontrollü Bina Yıkımı

wholesale NFL jerseys cheap NBA jerseys wholesale NBA jerseys

GSM : 0532 460 98 94
GSM : 0533 554 60 60
TEL  : 0533 397 60 60
E-MAİL : info@tekbirkarot.com