İzmit Karot 0532 460 98 94
Biz işimize önem veriyoruz. Zaman Bizim İçin Önemlidir.
Tekbir Karot, İstanbul merkezli bir firma olarak 18 yıl öncesine dayanan mazisi ile karot sektöründe faaliyet göstermektedir. Kurulduğu gün itibari ile çok fazla karot firması olmaması sayesinde Karot sektörünün öncü firmaları arasında olmayı sunmuş olduğu hizmetlerden, personelinin sunmuş olduğu başarılı hizmetten, kullandığı ve teknolojinin ilerlemesi sayesinde yenilenen makine parkuru sayesinde ulaşmış olan firmamız müşterilerine sunmuş olduğu hizmetlerde memnuniyeti her zaman ön planda tutmayı başarmıştır.

Her ne kadar firmamız İstanbul’da kurulmuş olsa da birçok firma tarafından tercih edildik ve bu sayede müşteri potansiyelimizi de arttırdık. Ayrıca Tekbir Karot, profesyonel ekibi ve makine parkuru ile Türkiye’nin her yerine karot, karot beton delme, karot beton kesme gibi hizmetleri götürmeyi ve Türkiye’nin her yerinde tecrübeli ekibi ile müşteri memnuniyetine uygun hizmet vermeyi başarmıştır.

Son 10 yıl içerisinde inşaat sektörünün çığ gibi büyümesi sayesinde inşaat firmaları ile de çalışma fırsatı bulan firmamız birçok firmanın karot, karot ile beton delme, karot ile beton kesme hizmetlerini sorunsuz bir şekilde tamamlamıştır.

Firmamız İzmit ilinde de deneyimli kadrosuyla karot, karot beton delme, karot beton kesme, hizmetlerini başarılı bir şekilde sağlamaktadır.

Bir karotçu firmasına ihtiyaç duyuyorsanız firmamızdan fiyat teklifi almadan karot işlerinizi yaptırmamanızı rica ediyoruz çünkü firmamızın sizlere sunacağı hizmeti uygun fiyatlarımız ile bir kere almanızın sonucunda sürekli olarak çalışacağınız bir firma haline geleceğimize inanıyoruz.

İzmit ilinde karot firması arıyorsanız web sitemizden e-posta gönderebilir veya telefon numaralarımızdan bizleri arayabilirsiniz.

GSM : 0532 460 98 94
GSM : 0533 554 60 60
TEL  : 0533 397 60 60
E-MAİL : info@tekbirkarot.com